You are currently viewing Warzywa i owoce z dowozem do domu
Warzywa i owoce z dowozem do domu

W czasach pandemii zamówicie do domu wszystko (no dobra, prawie wszystko) na co macie ochotę. I nie, nie mam na myśli nowego koloru dresów, scrunchie czy innych bibelotów, które są nam niepotrzebne. Skupiam się na rzeczy ważnej, najważniejszej – a mianowicie na jedzeniu.
A dokładniej mówiąc na owocach i warzywach, które są dla mnie jednym z kluczowych elementów diety.
Zazwyczaj w takie produkty zaopatrywałam się na Ursynowskim bazarku (jakość 100%), a jak wiadomo bazarek nieczynny, więc zrobiłam obszerny research i test kilku wybranych miejsc. 
Uważam, że w trakcie pandemii powinniśmy szczególnie zadbać o swoją dietę bogatą w owoce i warzywa dlatego spieszę z pomysłami, gdzie znajdziecie skrzynki pełne rozmaitości z dostawą do domu. 

Zielona Skrzynka 
Zielona Skrzynka na co dzień zaopatruje restauracje w Warszawie, ale w dobie pandemii firma poszła o krok dalej i dostarcza także produkty do prywatnych klientów. Do wyboru macie kilka różnych opcji – standardowa w której znajdziecie podstawowe warzywa/owoce takie jak jabłka, gruszki, marchew czy pomidory, ale jest też coś dla miłośników intensywnych smaków i dalekowschodniego szaleństwa w kuchni – skrzynka orientalna, która w składzie ma boczniaki, kolendrę czy papryczki chili rawit. Ale to nie wszystko! Możecie również zamówić gotowe zestawy – w ofercie znajdziecie m.in zestaw śniadaniowy jak również boxy sokowe. 

W mojej kuchni zagościła skrzynka premium. Świeżość i jakość produktów oceniam 10/10 – jedyne czego mi zabrakło to soczyste pomidory (tak wiem, sezon na pomidory jeszcze się nie zaczął), więc przymykam na to oko. Duży plus za dostawę z dnia na dzień.

Warzywny biznes
Przeczytałam kilka dobrych opinii na jednej z grup, które pchnęły mnie do złożenia zamówienia. W ofercie nie znajdziecie gotowych zestawów, sami kompletujecie swoje zamówienie. Mnie takie rozwiązanie bardzo odpowiada – wybieram tylko te produkty z których wiem, że na pewno będę korzystać. Pamiętajcie o doprecyzowaniu ilości – mnie to umknęło przy czosnku i kiełkach fasoli mung i tym sposobem mam kg kiełków i warkocz czosnku. Jakość produktów 9/10, dostawa z dnia na dzień natomiast wiele do życzenia pozostawia forma rozliczenia.
Przy składaniu zamówienia poprosiłam o podsumowanie – niestety nie było to możliwe w związku z dużą ilością zamówień dlatego też poprosiłam przynajmniej o widełki. O finalnej kwocie zamówienia dowiedziałam się odbierając zakupy, która była wyższa niż potwierdzone wcześniej widełki. 
(Ważna informacja: na stronie nie są podane ceny).

Warzywa u dziewczyn
Dziewczyny spotkacie codziennie na Bazarze w Falenicy. W związku z obecną sytuacją postanowiły również dostarczać produkty do prywatnych mieszkań. W ofercie znajdziecie świeże warzywa, owoce, a także kwiaty! Zamówienie komponujecie sami. Wszystkie ceny znajdziecie na fanpage’u Dziewczyn. Niesamowita jakość, pięknie pachnące pomidory i zioła, soczyste jabłka – świeżość i jakość 11/10! Dostawa z dnia na dzień.  
(Ważna informacja: minimalna kwota zamówienia to 100 PLN)

Polecam!