Slow weekend & wiosenny detoks & joga & akupunktura kosmetologiczna
Slow weekend & wiosenny detoks & joga & akupunktura kosmetologiczna

Maj jest ostatnim, ale za to najpiękniejszym miesiącem wiosny. Przyroda koi nas cudownymi widokami i zapachami kwitnących drzew i kwiatów.

Zapraszam Cię na chwilę zatrzymania, na sielski weekend podczas którego zwolnisz, zadbasz o siebie i zregenerujesz ciało, umysł i głowę.Slow weekend będzie połączony z delikatnym, wiosennym detoxem, który zapewni Ci lekkość i witalność. Zadbamy o świeży i zdrowszy wygląd skóry, który zapewni Ci akupunktura kosmetologiczna, a także spokój w ciele dzięki praktyce jogi.

Spędzimy 3 dni w Lipowej Dolinie, otuleni przyrodą, z dala od wielkomiejskiego hałasu. W miejscu, które rozleniwia, a stuletnie lipy dają wytchnienie od codzienności. Do naszej dyspozycji jest cały obiekt.

Szczegółowy slow rozkład jazdy:
Czwartek, 6.05
przyjazd we własnym zakresie (godzina do ustalenia)
17:30 – 18:30 wspólna kolacja & poznajmy się!
20:00 praktyka jogi na dobry sen

Piątek, 7.05
8:00 – 9:00 poranna, aktywna praktyka wspierająca detoks
9:15 – 10:30 śniadanie & wprowadzenie do detoksu
10:30 – 13:30 czas dla siebie, na leniwe drzemki, spacery po wąwozach
13:30 – 14:30 lunch
15:00 – 17:00 akupunktura kosmetologiczna
17:30 – 18:30 obiadokolacja
20:00 – 21:00 joga nidra (joga śnienia)

Sobota, 8.05
8:00 – 9:00 poranna, aktywna praktyka wspierająca detoks
9:15 – 10:30 śniadanie
10:30 – 12:30 czas dla siebie
13:30 – 14:30 lunch
15:00 – 17:00 akupunktura kosmetologiczna
17:30 – 18:30 obiadokolacja
20:00 – 21:00 yin joga wspierająca oczyszczanie & ceremonia kakao

Niedziela, 9.05
8:00 – 9:00 poranna praktyka jogi
9:15 – 9:30 śniadanie
10:00 – 11:30 spacer przedwyjazdowy
*Plan może ulec delikatnym zmianom

Detoks
W majowym rozkwicie zapewnimy sobie lekkość i witalność. Podczas długiego weekendu nasze ciała i zmysły będą karmione wysokowibracyjnymi posiłkami, wspierającymi ciało i ducha. Odżywcze soki i koktajle umilą nam poranki. Później zapewnimy naszej skórze i jelitom mnóstwo dobra dzięki kolorowym, warzywnym talerzom. Na koniec dnia, ku wyciszeniu, rozgrzejemy się delikatną zupą – ugotowaną tak, by wspierała nasz ogień trawienny. Będą nam również towarzyszyć napary ziołowe i surowe alternatywy na słodki ząb.
Ważne: Tydzień przed wyjazdem wszyscy uczestnicy otrzymają jadłospis na 7 dni, tak żebyś mógł się przygotować na lżejszej diecie do naszego majowego oczyszczania.

Praktyka jogi
Kasia przygotowała praktykę, która będzie świetnym uzupełnieniem detoksu. Na poranki – jogę aktywną, czyli asany wspierające detox, a wieczorami spokojna yin wspierająca oczyszczanie – czyli meridiany nerek, wątroby, woreczka żółciowego. Czyścimy nie tylko ciało, ale także podświadomość.

Akupunktura kosmetologiczna
Akupunktura dla odmłodzenia i pozbycia się zmarszczek stosowana była jeszcze za czasów starożytnych przy dworach Chińskich imperatorów. Akupunktura kosmetologiczna jest metodą stawiania igieł na twarzy głównymi jej zasadami są odbudowanie właściwego ukrwienie i unerwienie skóry twarzy i zmniejszenie napięcia mięśni mimicznych twarzy. Po zabiegu możemy zaobserwować świeży i zdrowszy wygląd skóry.
Akupunktura jest również formą relaksu. Ola stawia igły w miejscach, które odpowiadają za odprężenie.

Prowadzące:

Jess
Karmię i rozmawiam z wieloma Twoimi zmysłami i częściami Ciebie. Postrzegam człowieka jako zbiór indywidualnych jakości łączących nasze ciała, umysły i dusze. Uwielbiam czerpać z mądrości medycyny i filozofii Wschodu. Jako konsultantka holistyczna dzielę się moimi doświadczeniami i dobrymi narzędziami, które wspierają nasz ogólny dobrostan. Wierzę, że każdy z nas na tej drodze pokieruje się własną mądrością i intuicją, a ja z miłą chęcią w tych podróżach asystuję. Na tej ścieżce spotykamy przede wszystkim uważność na swoje ciało, myśli i emocje.

Aleksandra Knaflewska
Mówią o mnie, że jestem beauty coachem i czarodziejką od duszy i ciała. Mówią, że moje miejsce uzależnia. A ja mówię: wpadnij do mnie z wizytą, porozmawiajmy przy aromatycznej herbacie o Tobie i Twoich potrzebach, a ja przygotuję dla Ciebie spersonalizowaną ofertę zabiegów, które zrelaksują i odżywią Twoje ciało oraz duszę.

Kasia Klimczewska
Pełna radości nauczycielka jogi zafascynowana znaczeniem odżywiania w utrzymaniu zdrowia, obieżyświat i założycielka bloga o tematyce kulinarno-podróżniczej SoulintheBowl.pl.
Jest absolwentką AWF w Warszawie, gdzie wiele lat temu rozpoczęła profesjonalną pracę z ciałem ucząc różnych form fitness. Po kilku latach przerwy, wróciła do pracy jako instruktorka fitness i Pilates poza granicami Polski – w ukochanym Wietnamie. Zafascynowana jogą i jej wpływem na ciało, umysł i ducha ukończyła szkolenie Instruktora Jogi w Indiach (200h TTC w Kashmir Shaivism School of Yoga, Yoga Nidra TTC w Diya Yoga) gdzie również mieszkała i uczyła, zarówno osoby mniej zaawansowane jak i przyszłych nauczycieli jogi.
Po kilku latach mieszkania, pracy i studiów w Azji powróciła do rodzinnego miasta, Warszawy, by tu dzielić się swoją pasją. Pragnie, by w tym rozpędzonym świecie każdy znalazł chwilę na oddech i połączenie się z głęboką prawdą o sobie, a jej ulubionym sposobem na to jest joga nidra, głęboko relaksująca technika świadomego śnienia.

Ile inwestujesz w slow weekend?
Cena: 1750 PLN / per osoba

Co Wam zapewniam?
3 x nocleg w Lipowej Dolinie
3 x śniadanie
2 x lunch
3 x obiadokolacja
2 x sesja z akupunkturą kosmetologiczną
5 x praktyka jogi
ceremonia kakao
i absolutną błogość!

Oberwuj, podziwiaj, oddychaj uważnie, odpuszczaj. Zrelaksuj się. Live slow.W celu rezerwacji miejsca, piszcie do mnie na: ola@slowlivingpoland.com
Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 750 PLN, na Wasze wpłaty czekam do 5/03/2021. Pozostałą część kwoty należy wpłacić do końca kwietnia. Jeśli macie jakieś pytania / wątpliwości – jestem dla Was!

Zapraszamy!Będzie magicznie!

Ola