Slow weekend & warsztaty kulinarne & praktyka jogi
Slow weekend & warsztaty kulinarne & praktyka jogi

Maj to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku i jeden z moich ulubionych dlatego na samą myśl o naszym slow weekendzie w tej pięknej aurze zieleni – ekscytacja sięga zenitu.
Jeśli macie ochotę na chwilę oddechu, zatrzymania się i zadbania o siebie, rezerwujcie termin i dołączcie do nas. Ruszamy na Mazury! A w planach warsztaty kulinarne z Zosią, praktyka jogi z Kasią, dla chętnych spływy kajakowe i mazurska sielanka.

Weekend spędzimy w nowej perełce na slow mapie Polski – Witramowo 32, Dom Gościnny. To przestrzeń za którą odpowiada Zosia Czerniakowska, to jej wymarzony dom w którym nas ugości i będzie rozpieszczać nasze kubki smakowe.
Nie będę się rozwodzić na tym jak Zosia gotuje bo robi to absolutnie obłędnie, po prostu musicie spróbować jej kuchni! Hasłem przewodnim naszych warsztatów kulinarnych jest fluo menu. Tym razem postanowiłyśmy z Zosią nieco zmienić formułę warsztatów i to Wy zdecydujecie co będziemy gotować. Wspólnie wybierzemy się do ogródka, żeby zebrać wszystko to co świeże i sezonowe, a Zosia pokaże nam techniki jak wydobyć maksimum smaku i zapachu z zebranych rzeczy. Podczas warsztatów kulinarnych podzielimy się na II grupy i będziemy gotować dla siebie nawzajem – I grupa w piątek, II grupa w sobotę.
Kasia przygotowała dla Was wyjątkową sesję jogi połączoną z czakrami. Czym są, jak możemy je odczuwać pod wzgledem emocji, różnice kiedy są w równowadze, a kiedy w dysharmonii. Asany będą ukierunkowane na dane czakry:
Podstawy, Sakralna, Splotu Słonecznego, Serca i Gardła, Trzeciego Oka, Korony.

Szczegółowy plan slow weekendu:
czwartek, 13.05 przyjazd (we własnym zakresie, godzina przyjazdu do ustalenia )
17:30 – 18:30 wspólna kolacja & poznajmy się!
20:30 relaksacyjna joga na dobry sen

piątek, 14.05
8:00 – 9:00 poranna praktyka jogi
9:15 – 10:30 śniadanie
10:30 – 13:00 czas dla siebie
13:00 – 13:30 lunch
14:30 – 17:30 warsztat kulinarny dla I grupy
17:30 – 18:30 wspólna kolacja
20:00 – 21:00 joga nidra

sobota, 15.05
8:00 – 9:00 energetyczna praktyka jogi
9:15 – 10:30 śniadanie
10:30 – 13:00 czas dla siebie
13:00 – 13:30 lunch
14:30 – 17:30 warsztat kulinarny dla II grupy
17:30 – 18:30 wspólna kolacja
20:00 – 21:00 relaksacyjna praktyka jogi

niedziela, 16.05
8:00 – 9:00 joga na dzień dobry
9:15 – 10:30 śniadanie
10:30 – 12:30 spacer przedwyjazdowy
*Plan wyjazdu może ulec jeszcze delikatnym zmianom.

Prowadzące

O Wasz relaks na macie zadba Kasia Klimczewska. Kasia to pełna radości nauczycielka jogi zafascynowana znaczeniem odżywiania w utrzymaniu zdrowia, obieżyświat i założycielka bloga o tematyce kulinarno-podróżniczej SoulintheBowl.pl.
Jest absolwentką AWF w Warszawie, gdzie wiele lat temu rozpoczęła profesjonalną pracę z ciałem ucząc różnych form fitness. Po kilku latach przerwy, wróciła do pracy jako instruktorka fitness i Pilates poza granicami Polski – w ukochanym Wietnamie. Zafascynowana jogą i jej wpływem na ciało, umysł i ducha ukończyła szkolenie Instruktora Jogi w Indiach (200h TTC w Kashmir Shaivism School of Yoga, Yoga Nidra TTC w Diya Yoga) gdzie również mieszkała i uczyła, zarówno osoby mniej zaawansowane jak i przyszłych nauczycieli jogi.
Po kilku latach mieszkania, pracy i studiów w Azji powróciła do rodzinnego miasta, Warszawy, by tu dzielić się swoją pasją. Pragnie, by w tym rozpędzonym świecie każdy znalazł chwilę na oddech i połączenie się z głęboką prawdą o sobie, a jej ulubionym sposobem na to jest joga nidra, głęboko relaksująca technika świadomego śnienia.

Warsztat kulinarny poprowadzi Zosia Czerniakowska. „Gdy postanowiłam, że pasja będzie od dziś moją pracą, zaczęłam uczyć się profesjonalnego gotowania pracując w kilku renomowanych warszawskich restauracjach, lecz szybko rozpoczęłam swoją prawdziwą kulinarną przygodę jako freelance chef. W tym czasie miałam okazję gotować w niezliczonych miejscach w Polsce i za granicą, prowadziłam warsztaty kulinarne zarówno kameralne, jak i masowe”.Przez 2 ostatnie sezony Zosia była kucharzem i gospodarzem w agroturystyce na Mazurach Garbatych (Folwark Bielskie). W 2018, przez kilka miesięcy obsługiwała gości czarterowych na trimaranie pływającym po Karaibach, by następnie otworzyć kulinarny pop up w sercu Saskiej Kępy (Saski Stół).

Ile inwestujesz w slow weekend?
Cena: 1300 PLN / per osoba

Co Wam zapewniam?
3 x nocleg w Witramowo 32 Dom Gościnny
3 x śniadanie
2 x obiad
3 x kolacja
6 x praktyka jogi
warsztat kulinarny
i rzecz jasna sielski czas!

Zacznij żyć z uwagą na siebie oraz swoje potrzeby. Zatrzymaj się, obserwuj, podziwiaj, oddychaj uważnie, odpuszczaj. Zrelaksuj się. Live slow.
W celu rezerwacji miejsca, piszcie do mnie na: ola@slowlivingpoland.com Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 600 PLN, na Wasze wpłaty czekam do końca marca. Pozostałą część kwoty należy wpłacić do końca kwietnia. Jeśli macie jakieś pytania / wątpliwości – jestem dla Was! Piszcie do mnie!

Zapraszamy!

Będzie magicznie!

Ola