Slow weekend & skitoury & joga
Slow weekend & skitoury & joga

Slow Living Poland łączy siły z Girls on Tour Polska! Zapraszamy Cię do bezpiecznej przestrzeni na jakościowy relaks dla ciała i umysłu, na głęboki oddech i odpuszczenie.

Tematem przewodnim wyjazdu jest joga i wycieczki skitourowe.

Spędzimy 3 dni na Podhalu, w Niedźwiedzia Residence. W miejscu z designerskimi wnętrzami, nastrojową muzyką, obłędnym jedzeniem…i z dala od Krupówek! Blisko tego co ważne, czyli blisko natury.
Do naszej dyspozycji jest cały obiekt z salą do jogi wraz z pokojami noclegowymi (pokoje są 3,2 i 1 osobowe).

Szczegółowy plan slow wyjazdu:

Czwartek, 11.03

przyjazd we własnym zakresie (godzina do ustalenia)
17:30 – 18:30 wspólna kolacja & poznajmy się!
20:00 joga na dobry sen

Piątek, 12.03
8:00 – 8:45  śniadanie
9:00 – 17:00 wycieczka skitourowa
17:30 / 18:00 – obiadokolacja
20:00 relaksacyjna praktyka jogi
21:00 / 22:00 wieczorne grzanie w saunie

Sobota, 13.03
8:00 – 8:45  śniadanie
9:00 – 17:00 wycieczka skitourowa
17:30 / 18:00 – obiadokolacja
20:00 relaksacyjna praktyka jogi
21:00 / 22:00 wieczorne grzanie w saunie

Niedziela, 14.03  

8:00 – 9:00 joga na dobry dzień
9:15 – 10:30 wspólne śniadanie
11:00 – 12:00 spacer przedwyjazdowy

Praktyka jogi

Marta przygotowała dla Was specjalną relaksującą serię jogową „Jogę Harmonii”. Seria praktyk, które poświęcone będą stworzeniu mocniejszej więzi ze sobą. Dobre życie, to życie w harmonii, a nieodłączną częścią naszej codzienności jest bycie w ciele, oddech i świadomość. Czasem tracimy kontakt z każdym z tych elementów – czujemy się źle w swoim ciele, oddychamy płytko, bądź poddajemy się nieustającemu potokowi myśli, które porywają nas, czasem kontrolując całe nasze życie. Zadbajmy o siebie, w pełni, przez te kilka dni. Aby żyć lepiej!

Wycieczki skitourowe

Piątek, 12.03
Planowana wycieczka skiturowa do Doliny Chochołowskiej i schroniska w Dolinie Chochołowskiej, powrót tą samą drogą. Czas aby zapoznać się z nartami skitourowymi oraz techniką poruszania się na nich. Wstęp do szkolenia lawinowego.

Sobota, 13.03

Planowana wycieczka w okolicach Kasprowego Wierchu (w zależności od umiejętności narciarskich uczestników).Dokładną trasę wycieczki doprecyzujemy na miejscu z uwzględnieniem umiejętności, warunków atmosferycznych oraz samopoczucia wszystkich uczestników.

Każdy uczestnik planujący wyjście na skitoury powinien mieć minimum podstawowe umiejętności narciarskie, tj. skręcać i hamować, najlepiej równolegle / może być też pługiem.

Ważne: na wycieczki skiturowowe nie zabieramy osób, które nie mają umiejętności narciarskich.

Prowadzący:

Marta Witecka

Marta praktykuje jogę od ośmiu lat. Przyciągnęła ją do niej chęć nauki stania na rękach, ale szybko stała się dla niej znacznie ważniejszą podróżą, niż tylko fizyczną. Praktykując i nauczając wspiera i szuka ruchu opartego na kreatywności i potrzebie zaspokajania tego, czego potrzebuje ciało i umysł. Regularnie trenuje i uczy stania na rękach, jest również pionierką acroyogi w Polsce. Od 2014 roku prowadzi warsztaty oraz kursy w Polsce i innych krajach Europy. Na zajęciach przeniesie Cię w świat wolnego ruchu, elastyczności ciała i umysłu oraz spokoju ducha.Wszystkie zajęcia są idealne zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodą z jogą, jak i dla osób praktykujących! 🧘🏼‍♀️

Marta Małysz

Kobieta Rakieta! Kocha góry i skitoury, a na nartach jeździ od 3 roku życia! Uwielbia sporty zimowe i babskie wyjazdy. Założycielka Girls on Tour Polska.

Piotr Nowak
Licencjonowany przewodnik tatrzański, związany z górami od najmłodszych lat. Każdą wolną chwilę spędza w górach, łącząc przyjemne z pożytecznym, pokazuję urok i tajemniczość Tatr jako przewodnik.
Ale to nie wszystko! Piotr gra również na wiolonczeli góralskiej – just saiyng! 😀 Może będzie okazja do jakiś wspólnych pląsów i śpiewów!

Ile inwestujesz w slow weekend?
Cena: 1690 PLN / per osoba

Co Wam zapewniam?

3 x nocleg w Niedźwiedzia Residence

3 x śniadanie

3 x obiadokolacja

4 x relaksacyjna praktyka jogi

2 x wycieczki skitourowe

seans w saunie fińskiej

wejście do TPN ( x 2)

transport do i z TPN ( x 2)

i rzecz jasna sielski czas!

Kwota nie zawiera:

wypożyczenia sprzętu skiturowego i lawinowego

ubezpieczenia NNN

Jeśli będziesz potrzebował wypożyczyć sprzęt / nie masz ubezpieczenia – pomożemy! 😊

Na wycieczkach skitourowych i podczas jogi będzie nam towarzyszyć slow ekipa contentowa, co oznacza piękne zdjęcia i film z naszego wyjazdu 😊

Zacznij żyć z uwagą na siebie oraz swoje potrzeby. Zatrzymaj się, obserwuj, podziwiaj, oddychaj uważnie, odpuszczaj. Zrelaksuj się. Live slow.

W celu rezerwacji miejsca, piszcie do mnie na: ola@slowlivingpoland.com
Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 690 PLN, na Wasze wpłaty czekam do 29/01/2021. Pozostałą część kwoty należy wpłacić do 5/03/2021.

Jeśli macie jakieś pytania / wątpliwości – jestem dla Was! Piszcie do mnie!
ola@slowlivingpoland.com

Zapraszamy! Będzie magicznie!
Ola