You are currently viewing Slow weekend & praktyka jogi & ceremonia kakao & zielarstwo
Slow weekend & praktyka jogi & ceremonia kakao & zielarstwo

Sezon wakacyjny zamykamy dość nietuzinkowo i nietypowo! Zapraszam Was na slow weekend na Warmii!

Szykujcie się na sielski weekend pełen relaksu, sielanki, w otoczeniu niesamowitej warmińskiej natury.

Wszystkim nam należy się czasem chwila na totalne odpuszczenie i błogi relaks.
Podczas wyjazdu chciałabym, żebyście dali sobie przestrzeń na relaks w głowie i w ciele, a także wrócili z nowymi umiejętnościami.

O Wasz relaks na macie zadba Kasia Klimczewska. Kasia to pełna radości nauczycielka jogi zafascynowana znaczeniem odżywiania w utrzymaniu zdrowia, obieżyświat i założycielka bloga o tematyce kulinarno-podróżniczej SoulintheBowl.pl.
Jest absolwentką AWF w Warszawie, gdzie wiele lat temu rozpoczęła profesjonalną pracę z ciałem ucząc różnych form fitness. Po kilku latach przerwy, wróciła do pracy jako instruktorka fitness i Pilates poza granicami Polski – w ukochanym Wietnamie. Zafascynowana jogą i jej wpływem na ciało, umysł i ducha ukończyła szkolenie Instruktora Jogi w Indiach (200h TTC w Kashmir Shaivism School of Yoga, Yoga Nidra TTC w Diya Yoga) gdzie również mieszkała i uczyła, zarówno osoby mniej zaawansowane jak i przyszłych nauczycieli jogi.
Po kilku latach mieszkania, pracy i studiów w Azji powróciła do rodzinnego miasta, Warszawy, by tu dzielić się swoją pasją. Pragnie, by w tym rozpędzonym świecie każdy znalazł chwilę na oddech i połączenie się z głęboką prawdą o sobie, a jej ulubionym sposobem na to jest joga nidra, głęboko relaksująca technika świadomego śnienia.

Warsztaty zielarskie poprowadzi Agnieszka / Republika Słońca

Mam na imię Agnieszka. Mądrość i historie ziołowe noszę w sobie od zawsze:) Zioła do mnie mówią, a ja im odpowiadam. I tak od wielu lat prowadzimy swój pełen humoru dialog. Tak, tak rośliny, tak samo jak Stwórca mają fantastyczne poczucie humoru. Czasami siadam i spisuję wszystkie opowieści a one mi kibicują z łąki zza oknem.
Jako osoba jasnoczująca wiem, że rośliny oprócz oddziaływania zdrowotnego mają również wymiar nie tyle co duchowy, ale wręcz mistyczny. To nie przypadek, gdy pod Twoim oknem rośnie masowo bylica, gdy w życiu codziennym potrzebujesz ochrony. To nie przypadek, gdy serce pęka Ci z bólu, a zamiast bylicy nagle w tym samym miejscu wyrasta krwawnik, a gdy dużo podróżujesz, cykoria podróżnik wciska Ci się pod nogi. Bardzo szybko zauważyłam, że rośliny chcą mi coś powiedzieć, że wołają mnie i przekazują swój magiczny kod uzdrawiania. Botanika, medycyna ludowa, to moja pasja, którą dzielę się w formie magicznych eliksirów.
Interesuję się również kulturami mezoamerykańskimi. Z filozofią Majów, dotyczącą zarządzania czasem oraz przestrzenią, jest mi wyjątkowo po drodze. Na co dzień pracuję z matrycą Tzolkin.
Ponadto kocham słońce, lubię fotografowanie, zwierzęta, naturalne terapie, kosmoenergetykę i dużo podróżuję. Wabią mnie i kuszą miejsca mocy. Nie wiem, jak to się dzieje, ale zawsze znajdę takie miejsce na swojej drodze o których żadne przewodniki nie piszą.
Jako osoba ciekawa świata i poszukująca skończyłam wiele kursów dotyczących pracy z energią i psychiką ludzką, ale kursy i dyplomy są dla umysłu. Serce nie potrzebuje potwierdzenia z zewnątrz. Moją siłą jest intuicja, jasnoczucie, wizyjność i lecznicza moc serca, które towarzyszą mi na mojej drodze wzrastania.

Szczegółowy plan weekendowej sielanki:
czwartek (26.08)
przyjazd (we własnym zakresie, godzina przyjazdu do ustalenia )
17:30-19:00 wspólna kolacja & poznajmy się!
20:30 wieczorna praktyka jogi

piątek (27.08)
8:00 – 9:30 poranna praktyka jogi
9:30 – 10:30 wspólne śniadanie
11:00 – 14:00 warsztat zielarski
14:00 – 15:00 obiad
15:00 – 17:30 czas dla siebie
17:30 – 18:30 kolacja
20:00 – 21:00 joga nidra

sobota (28.08)
8:00 – 9:30 praktyka jogi
9:30 – 10:30 wspólne śniadanie
11:00 – 13:00 czas dla siebie
13:00 – 14:00 obiad
14:00 – 16:00 czas na błogie lenistwo, długie spacery, drzemki, ulubioną książkę

16:00 – 17:30 ceremonia kakao

17:30 – 18:30 kolacja
20:00 – 21:00 relaksacyjna praktyka jogi

niedziela (22.08)
8:00 – 9:30 joga na dzień dobry
9:30 – 10:30 śniadanie
10:30 – 12:00 spacer przedwyjazdowy
*Plan wyjazdowy może jeszcze ulec delikatnym zmianom.

Ile inwestujesz w slow weekend?
Cena: 1150 PLN / per osoba

Co Wam zapewniam?
3 x nocleg w Dworze Dawidy (ważne: śpimy w tipi, które znajdują się na terenie Dworu Dawidy)

3 x śniadanie
2 x obiad
3 x kolacja
6 x praktyka jogi
1 x warsztat zielarski

ceremonia kakao
i wspólną sielankę!

W celu rezerwacji miejsca, piszcie do mnie na: ola@slowlivingpoland.com Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 500 PLN, na Wasze wpłaty czekam do 31/07/2021. Pozostałą część kwoty należy wpłacić najpóźniej do końca czerwca.

Jeśli macie jakieś pytania / wątpliwości – jestem dla Was! Piszcie do mnie!
ola@slowlivingpoland.com

Zapraszamy! Będzie magicznie!

Ola