Slow weekend & pouring & koncert mis kryształowych
Slow weekend & pouring & koncert mis kryształowych

Ależ czekam na ten leśny meeting! Z warsztatami do lasu planowałam wrócić w lecie, ale doszłam do wniosku, że skoro tak samo jak ja uwielbiacie spotkania w Las Relaks  to nie ma co czekać, otwieramy wiosenny sezon slow spotkań!

Zapraszam Was na warsztat z pouringu, koncert mis kryształowych, wspólne biesiadowanie przy stole, świeżo paloną kawkę i totalną sielankę w przestrzeni Las Relaks.

Część warsztatową poprowadzi Marta Kolarz, mgr sztuki, malarka, rekomendowana nauczycielka Vedic Art oraz autorskiej metody malowania intuicyjnego techniką pouringu, od kilku lat na ścieżce samopoznania Pathwork.

Malarstwo intuicyjne to forma wyrażania siebie poprzez ekspresję barwną dostępna dla każdego – nawet bez wcześniejszego doświadczenia malarskiego. Nie polega ono bowiem na odtwarzaniu rzeczywistości, ale na tworzeniu z głębi siebie.  Pouring to technika malarska polegająca na wylewaniu farb na płótno i tworzeniu dzięki temu niezwykłych obrazów abstrakcyjnych.

Każdy z uczestników otrzyma materiały plastyczne na których będzie pracował.

Nie zabraknie również części relaksacyjnej o którą zadba Artur Gabrysiak – certyfikowany nauczyciel jogi oraz muzyk. Artur zagra dla Was na misach kryształowych.

Wibracje instumentów wprowadzają w stan podobny do stanu medytacji i przynoszą głębokie odpreżenie. Fizyczne odczuwanie wibracji uruchamia często różne procesy oczyszczające: odczuwanie zimna lub gorąca, pobudzenie, uwolnienie blokad, fale energii, różne emocje.

Spotykamy się w II kameralnych, 6 osobowych grupach.

Jaki jest plan na slow spotkanie?
I GRUPA
11:00 – 11:30 ciacho, kawa & poznajmy się!
11:30 – 13:00 – warsztat z pouringu
13:00 – 14:00 koncert mis kryształowych
14:00 – 14:30 rozgrzewająca zupa

 
II GRUPA
15:00 – 15:30 ciacho, kawa & poznajmy się!
15:30 – 17:00 warsztat z pouringu
17:00 – 18:00 koncert mis kryształowych
18:00 – 19:00 ognisko & zupa
*Plan spotkania może ulec jeszcze delikatnym zmianom.

** Przez cały warsztat podajemy również ciepłe napary i herbatkę.

Ile inwestujesz w slow warsztat?
Cena: 430 PLN / per osoba

Co Wam zapewniam?
kameralne spotkanie w 6 osobowej grupie
warsztat z pouringu (1,5h)
koncert mis kryształowych (1h)
rozgrzewające i otulające wyżywienie od Moni
sielski czas!

W celu rezerwacji miejsca, piszcie do mnie na: ola@slowlivingpoland.com Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 150 PLN, na Wasze wpłaty czekam do 12/03/2021. Jeśli macie jakieś pytania / wątpliwości – jestem dla Was!

Ps. Spotkania są kameralne dlatego ilość uczestników jest ograniczona.

Ola