Slow weekend & kurs automasażu twarzy & taping & slow joga
Slow weekend & kurs automasażu twarzy & taping & slow joga

Nie mam w zwyczaju powtarzać tematów spotkań, ale…ten warsztat przeszedł moje najśmielsze oczekiwania więc widzimy się raz jeszcze! 😊

Rezerwujcie czas 14.02 i widzimy się na kameralnym slow spotkaniu w miejscu, które ukochałam sobie kilka lat temu – Na Temat Piękna, a to wszystko dzięki niesamowitej czarodziejce – właścicielce, Oli.
Ponownie łączymy siły i zapraszamy Was na kilka godzin w trybie slow!

Będzie tak jak lubimy najbardziej – bez napinki, bez pośpiechu, a do tego z wielką czułością, pysznym jedzeniem i fajnymi warsztatami!

Szczegółowy plan slow spotkania:
11:00 – 12:00 kurs automosażu twarzy
12:00 – 13:00 taping twarzy
13:15 – 14:15 slow joga
& wspólny posiłek (chałka, pyszności, rozgrzewające napary)
*Plan spotkania może ulec jeszcze delikatnym zmianom

Kurs automasażu poprowadzi Ola Knaflewska. Mówią
o mnie, że jestem beauty coachem i czarodziejką od duszy
i ciała. Mówią, że moje miejsce uzależnia. A ja mówię: wpadnij do mnie z wizytą, porozmawiajmy przy aromatycznej
herbacie o Tobie i Twoich potrzebach, a ja przygotuję dla Ciebie spersonalizowaną ofertę zabiegów, które zrelaksują i odżywią Twoje ciało oraz duszę.

Warsztat z tapingu twarzy przejmuje Ula Malesa, magister fizjoterapii. Z zamiłowania dostarcza relaks i dobrą energię, upiększam i niweluje napięcia. Z ciałem pracuję od 7 lat, a w codziennej praktyce wykorzystuję techniki masażu kobido, masażu tkanek głębokich, kinesiotapingu, masażu relaksacyjnego i terapeutycznego.

Spotkanie zakończymy spokojną i relaksującą praktyką jogi z Marią Prokop. Podczas jogi skupimy się również na nauce świadomego oddechu, który jest największą pasją Marii.

Jest certyfikowanym trenerem oddechu (breath coach) oraz nauczycielką jogi, która ukończyła kursy jogi vinyasa oraz ashtanga vinjasa joga. Posiada również certyfikację Yoga Alliance. Maria zaczęła przygodę z jogą 6 lat temu – w jej odczuciu joga to jedność dlatego w swojej praktyce i nauce jest otwarta na różne metody.

Ile inwestujesz w slow warsztat?
Cena: 300 PLN / per osoba

W celu rezerwacji miejsca, piszcie do mnie na: ola@slowlivingpoland.com Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 150 PLN, na Wasze wpłaty czekam do 31/01/2021.


Jeśli macie jakieś pytania / wątpliwości – jestem dla Was! Piszcie do mnie: ola@slowlivingpoland.com

Ps. Spotkania są kameralne dlatego ilość uczestników jest ograniczona.

Ola