Slow weekend & krąg kreatywny & pilates
Slow weekend & krąg kreatywny & pilates

Rezerwujcie drugą sobotę kwietnia (10.04) i widzimy się na kilkugodzinnej, slow sielance na warszawskim Żoliborzu.

Będzie magicznie, kreatywnie i baaaardzo mięciutko!

Zapraszam Was na krąg kreatywny, pilates i pyszniutkie jedzenie.

Warsztat kreatywny w Kręgu:

To spotkanie warsztatowe w przyjaznej, ciepłej i twórczej atmosferze dedykowane naszej energii twórczej. Bez oceny, bez dążenia do perfekcji, w zgodzie z Twoją energią czuciem i intuicją stworzysz personalny totem mocy. W naszą pracę zapleciemy intencję, myśl przewodnią, której dedykujemy spotkanie oraz nadamy przedmiotom symboliczny i osobisty wymiar.

Do wykonania totemu wykorzystujemy: drewno korzeniowe w różnych rozmiarach, kolorowe nici, jutowe sznurki, pióra, suszone kwiaty, szyszki oraz farby. Będzie karmiąca muzyka, relaksacja z medytacją przy dźwiękach dzwonków KOSHI i dużo dobrej energii! 🙂

Po części warsztatowej przyda nam się trochę ruchu w ciele o który zadba Iga, która poprowadzi pilates.

Na zajęciach poznamy klasyczną sekwencję pilates matwork na poziomie podstawowym – skupimy się na mięśniach brzucha, pleców, pośladków i ud, ale też na przyjemnym, głębokim, pilatesowym oddychaniu i technice wykonywanych ćwiczeń. Tu ruchy nie są trudne, ani wizualnie spektakularne, ale za to szalenie liczy się dokładność. Po godzinnym ruszaniu się na macie, wyciąganiu i zginaniu kręgosłupa, poczujemy się wyższe i poukładane w ciele na nowo.

Prowadzące:

Karolina Chudek
Jestem Karolina i przy wsparciu siostry tworzę profil Sisterhood and Sun https://www.instagram.com/sisterhoodandsun/ – przestrzeń, która dotyka tematów energii kobiecej, relacji ze sobą i mocy natury.

Po dwóch latach podróżowania i mieszkania w Izraelu i Islandii, postanowiłam wrócić do Polski i kontynuować ideę Sisterhood and Sun w postaci bliskich spotkań z kobietami. Wspieram kobiety w procesie poszukiwania wewnętrznego głosu i poszerzaniu świadomości siebie i życia. Towarzyszę im w przemianach, poprzez połączenie z kreatywnością, ciałem i kontakt z naturą.

Iga Majewska
Na co dzień specjalistka ds. komunikacji związana z branżą startupową, po godzinach instruktorka i popularyzatorka pilatesu. Organizatorka wydarzeń promujących pilates i inicjatorka pilatesowych akcji charytatywnych. Jej inicjatywa Warsaw Pilates ma łączyć nauczycieli i pasjonatów pilatesu oraz przybliżać różne formy prowadzenia zajęć na macie, na reformerach czy w pilatesowym studiu z maszynami. Iga wierzy, że regularna i mądra aktywność fizyczna podnosi jakość i komfort życia, więc warto zadbać o tę przyjemność każdego dnia i zabrać się za nią małymi krokami, z przyjemnością i czułością.

Jaki jest plan na slow spotkanie?
11:00 – 11:30 wspólna kawka & poznajmy się!
11:30 – 14:00 krąg kreatywny z Karo
14:15 – 15:15 pilates z Igą
*Plan spotkania może ulec jeszcze delikatnym zmianom.

Ile inwestujesz w slow warsztat?
Cena: 260 PLN / per osoba

W celu rezerwacji miejsca, piszcie do mnie na: ola@slowlivingpoland.com Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 100 PLN, na Wasze wpłaty czekam do 26/03/2020

Jeśli macie jakieś pytania / wątpliwości – jestem dla Was! Piszcie do mnie: ola@slowlivingpoland.com

Ps. Spotkania są kameralne dlatego ilość uczestników jest ograniczona.

Ola ❤️