Slow weekend & automasaż twarzy & taping & joga nidra
Slow weekend & automasaż twarzy & taping & joga nidra

Rezerwujcie czas 15.11 i widzimy się na kameralnym slow spotkaniu w miejscu, które ukochałam sobie kilka lat temu – Na Temat Piękna, a to wszystko dzięki niesamowitej czarodziejce – właścicielce, Oli.
Postanowiłyśmy połączyć siły iiii zapraszamy Was na kilka godzin w trybie slow!

Będzie tak jak lubimy najbardziej – bez napinki, bez pośpiechu, a do tego z wielką czułością, pysznym jedzeniem i fajnymi warsztatami!

Szczegółowy plan slow spotkania:
11:00 – 12:00 kurs automosażu twarzy
12:00 – 13:00 taping twarzy
13:15 – 14:15 joga nidra
& wspólny posiłek (pasty warzywne, babeczki, napary ziołowe)
*Plan spotkania może ulec jeszcze delikatnym zmianom

Kurs automasażu poprowadzi Ola Knaflewska. Mówią
o mnie, że jestem beauty coachem i czarodziejką od duszy
i ciała. Mówią, że moje miejsce uzależnia. A ja mówię: wpadnij do mnie z wizytą, porozmawiajmy przy aromatycznej
herbacie o Tobie i Twoich potrzebach, a ja przygotuję dla Ciebie spersonalizowaną ofertę zabiegów, które zrelaksują i odżywią Twoje ciało oraz duszę.

Warsztat z tapingu twarzy przejmuje Ulka Malesa, magister fizjoterapii. Z zamiłowania dostarcza relaks i dobrą energię, upiększam i niweluje napięcia. Z ciałem pracuję od 7 lat, a w codziennej praktyce wykorzystuję techniki masażu kobido, masażu tkanek głębokich, kinesiotapingu, masażu relaksacyjnego i terapeutycznego.

Spokojny umysł, rozluźnione ciało i głęboki oddech zapewni Wam Kasia Klimczewska podczas praktyki jogi. 🧘🏼‍♀️
Kasia, pełna radości nauczycielka jogi zafascynowana znaczeniem odżywiania w utrzymaniu zdrowia, obieżyświat i założycielka bloga o tematyce kulinarno-podróżniczej SoulintheBowl.pl.
Jest absolwentką AWF w Warszawie, gdzie wiele lat temu rozpoczęła profesjonalną pracę z ciałem ucząc różnych form fitness. Po kilku latach przerwy, wróciła do pracy jako instruktorka fitness i Pilates poza granicami Polski – w ukochanym Wietnamie. Zafascynowana jogą i jej wpływem na ciało, umysł i ducha ukończyła szkolenie Instruktora Jogi w Indiach (200h TTC w Kashmir Shaivism School of Yoga, Yoga Nidra TTC w Diya Yoga) gdzie również mieszkała i uczyła, zarówno osoby mniej zaawansowane jak i przyszłych nauczycieli jogi. 🥰
Po kilku latach mieszkania, pracy i studiów w Azji powróciła do rodzinnego miasta, Warszawy, by tu dzielić się swoją pasją. Pragnie, by w tym rozpędzonym świecie każdy znalazł chwilę na oddech i połączenie się z głęboką prawdą o sobie, a jej ulubionym sposobem na to jest joga nidra, głęboko relaksująca technika świadomego śnienia. ✨

Ile inwestujesz w slow warsztat?
Cena: 300 PLN / per osoba

W celu rezerwacji miejsca, piszcie do mnie na: ola@slowlivingpoland.com Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 150 PLN, na Wasze wpłaty czekam do 23/10/2020.
Jeśli macie jakieś pytania / wątpliwości – jestem dla Was! Piszcie do mnie: ola@slowlivingpoland.com

Ps. Spotkania są kameralne dlatego ilość uczestników jest ograniczona.

Ola