ZADBAJ O SWÓJ DOBROSTAN FIZYCZNY I MENTALNY
Slow Space by PUMA to miejsce w centrum Warszawy, w którym zadbasz o swój dobrostan fizyczny i mentalny. Powstało z myślą o wszystkich kobietach, które potrzebują jakościowego zatrzymania i regeneracji. Treningi jogi i pilatesu wzmocnią oraz wyciszą ciało. Warsztaty z ekspertami z zakresu psychologii, psychoterapii czy beauty dostarczą wiele inspiracji oraz wskazówek dotyczących kondycji psycho-fizycznej. Przestrzeń działa w formie miesięcznego pop upu w ramach platformy She Moves Us wspierającej kobiety oraz dziewczyny z całego świata w rozwijaniu swoich pasji oraz budowaniu w nich pewności siebie.

TU I TERAZ. RUCH I ODDECH

Joga jest wspaniałym narzędziem, który pozwala na chwilę zatrzymania, świadomego oddechu i skanowanie swojego ciała. Przygotowaliśmy dla Was 4 różne warianty praktyk. Delikatniejsze, takie jak: relax & reconnect czy feel good | slow flow oraz bardziej intensywne: mindful vinyasa oraz energetic vinyasa. 

Prowadzące:

PORUSZ SWOJE CIAŁO

Pilates to ćwiczenia wzmacniające core – czyli mięśnie brzucha, grzbietu, pośladków i ud. Mięśnie te trzymają nas w pionie, więc ich wzmacnianie i uelastycznianie jest dobre nie tylko dla smukłej sylwetki, ale przede wszystkim dla optymalnej postawy ciała. Na pilatesie nie pracujemy dużo, tylko mądrze, wykonując proste ruchy z dużą precyzją i uważnością.

Prowadząca:

POROZMAWIAJ ZE SPECJALISTAMI

Dobrostan w ciele, ale również w głowie to szukanie tych narzędzi i rozwiązań, których potrzebuje Wasze ciało. Zapraszamy Was na konsultacje indywidualne ze specjalistami z 4 obszarów: psychoterapia, tradycyjna medycyna chińska, ajurweda oraz osteopatia. 

Prowadzący:

POSZERZ SWOJĄ WIEDZĘ

Warsztaty grupowe przygotowaliśmy z myślą o wszystkich tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę w wybranych obszarach, ale także spędzić wspólnie czas, a przy okazji zawrzeć nowe znajomości. W harmonogramie czekają na Was 4 spotkania dotykające tematów: inteligencji emocjonalnej, intuicji, zmysłów, ale też coś bardziej relaksującego, czyli beauty time. 

Prowadzące:

ZWOLNIJ I ZADBAJ O SIEBIE W NOWEJ KOBIECEJ STREFIE