You are currently viewing REFRESH
REFRESH

Wiosenny cykl obejmujący 8 praktyk, które odbywają się przez cały kwiecień: poniedziałki oraz piątki, w godzinach 7:30 – 8:30. Poniedziałkowa praktyka to czas energii YANG, czyli energetyczna, rozbudzająca praktyka. Piątki poświęcimy na rozluźnienie, wyciszenie ciała oraz układu nerwowego, co oznacza większy focus na energię YIN. 

Wiosna jest dla mnie synonimem nowego początku. Zamykamy cykl budowania i odżywiania i tym samym rozpoczynamy rozdział oczyszczenia. Czas, w którym natura się budzi, zamykamy cykl “hibernacji” i rozbudzamy się na nowo, także na macie. 

Rodzaj zajęć:

poniedziałki: vinyasa flow
60 minutowa, energetyczna praktyka skupiająca się na płynnym połączeniu ruchu ze świadomym oddechem. Podczas tej sesji pracujemy nad poruszeniem energii życiowej, prany, wzmocnieniem ciała oraz nad elastycznością. Bazą praktyki są powitania słońca oraz pozycje stojące, a całość zamyka końcowa relaksacja. 

piątki: cozy, relaxing flow
Spokojna praktyka, w której bardziej skupiamy się na elemencie yin – wyciszenie, uspokojenie ciała oraz układu nerwowego. Sesja podczas której dłużej zostajemy w pozycjach, łącząc świadomy oddech z ruchem, w szczególności w pozycjach siedzących. 

Timing:
poniedziałek & piątek / 7:30 – 8:30
8 zajęć, zaczynając od 1 kwietnia do 26 kwietnia

Cena: 280 pln / 35 pln za zajęcia
*opcjonalnie 40 pln za pojedyńcze zajęcia

Zapisy: ola@slowlivingpoland.com