You are currently viewing Pierwsze slow eskapady za nami! ?
Pierwsze slow eskapady za nami! ?

Cześć i czołem!

Co prawda nasz pierwszy slow wyjazd odbył się na początku czerwca i to właśnie wtedy planowałam wrócić do Was z wrażeniami i podsumowaniem, ale! Przyznaję się – wpadłam w całkiem niezły slow amok, z którego dopiero teraz powoli się wykopuję.

fot. Maciej Tomków

Jest sierpień, a to oznacza, że za nami już kilka slow eskapad, zarówno weekendowych jak i tych jednodniowych w podwarszawskich lasach. Było absolutnie magicznie na każdym jednym wyjeździe! Niesamowita kombinacja różnych charakterów i energii. Długie wieczory w gorącej bani na dziewiczej polanie, spacery po warmińskim lesie ze świetlikami, piękne zachody i wschody. Wyjątkowe warsztaty w klimatycznych przestrzeniach – robienie naturalnych kosmetyków z polską marką Jan Barba, warsztaty zero waste z Darią Rogowską (założycielką bloga ekocentryczka.pl), robienie biżuterii z naturalnymi kamieniami z Moon Jwlr i wiele, wiele innych. Mogłabym tak w nieskończoność! A do tego w roli organizatora całego slow przedsięwzięcia czuję się jak ryba w wodzie (dla tych którzy nie wiedzą – na co dzień pracuję w korpo i do pierwszego wyjazdu nie byłam pewna czy sprawdzę się w roli slow lidera).  

Jestem spragniona kolejnych wyjazdów z Wami! Wrzucam małą fotorelację z poprzednich slow sielanek i czekam na kolejne! Ściskam Was!

fot. Maciej Tomków