You are currently viewing Księżycowy warsztat w Kimura Glamping
Księżycowy warsztat w Kimura Glamping

Za nami jeden z najbardziej magicznych slow warsztatów! ✨

Spotykaliśmy się w absolutnie zaczarowanym miejscu, Kimura Glamping, zaledwie 30 minut od centrum Warszawy. To czarująca przestrzeń stworzona w duchu slow, w samym sercu magicznego lasu. ? Podczas tego spotkania mieliśmy czas i przestrzeń na to, żeby zajrzeć w głąb siebie.
Czas, w którym możesz poczuć, zobaczyć i doświadczyć więcej. Inaczej. Głębiej.

Nasza slow sielanka upłynęła pod znakiem 2 wyjątkowych spotkań, z 2 wspaniałymi kobietami. Katarzyna Bartoszewicz zabrała nas kosmiczną podróż ?podczas której weszliśmy w świat astrologii, tańca i przyjemności.
Przyjrzeliśmy się naszemu KSIĘŻYCOWI, który według astrologii odpowiada za świat uczuć i emocji, To nasza wrażliwość i intymność. Sprawdziliśmy jak zachowuje się księżyc w każdym znaku i poprzez taniec, szukaliśmy tych jakości w swoich ciałach. Był też czas na krąg i nasze historie. To czas obecności i uważności.W tej przestrzeni było miejsce na każdy głos, na ciszę, na ruch, na wszystko co chce i nie chce się wyrazić.
Czas by być TU I TERAZ. ?

Spokojny umysł, rozluźnione ciało i głęboki oddech zapewniła nam Kasia Klimczewska podczas praktyki jogi. ??‍♀️ Praktyka jogi nidry zabiera Twoje ciało w stan relaksującego snu podczas gdy Twoja świadomość pozostaje aktywna. Ty spokojnie dryfujesz pomiędzy jawą a śnieniem, a umysł, emocje i ciało doświadczają głębokiej regeneracji oraz rozluźnienia. ?

Magia!